Strona głównaModaUnikalne bransoletki? – sprawdź możliwości bransoletek komponowanych

Unikalne bransoletki? – sprawdź możliwości bransoletek komponowanych

Bransoletki komponowane, jak sama nazwa wskazuje, pozwalają na komponowanie różnorodnych wzorów i zestawów biżuterii na nadgarstek. Bransoletka modułowa składa się z bazy oraz dobranych do niej ozdobnych zawieszek, nazywanych również linkami. Linki można dobierać pod względem koloru, stylu zdobień, albo tematyki. Każdy posiadacz bransoletki komponowanej może stworzyć unikalną biżuterię, charakterystyczną tylko dla niego.

Bransoletki modułowe i ich rodzaje

Biżuteria modułowa ma wielu zwolenników. Wszystko dzięki temu, że jej wygląd można zmieniać w zależności od okazji i nastroju. Biżuteria może być bogato zdobiona, błyszcząca i wtedy sprawdzi się podczas wyjątkowych okazji, ale równie dobrze może być skomponowana z mniejszej ilości skromnych zawieszek. Wówczas idealnie sprawdzi się na co dzień, w tym również w miejscu pracy. Wybór linków, które można wpinać w bazę jest tak ogromny, że z pewnością każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Bransoletka modułowa przygotowana według własnego uznania, to produkt spersonalizowany, niepowtarzany.

Powyższy opis można przyporządkować do różnych rodzajów biżuterii modułowej. Najbardziej reprezentatywnym przykładem są oczywiście bransoletki komponowane, ale miłośnicy biżuterii modułowej chętnie noszą także naszyjniki i kolczyki modułowe. Natomiast jeśli chodzi o bransoletki komponowane, do najpopularniejszych rodzajów możemy zaliczyć bransoletki modułowe ze srebra i stali szlachetnej, które składają się z bazy (sznurka lub łańcuszka o bardzo gęstym splocie) oraz charmsów, które na ową bazę się nawleka lub przypina za pomocą karabińczyka. Drugi bardzo popularny rodzaj bransoletek komponowanych to bransoletki modułowe włoskie, składające się z kilkunastych spiętych ze sobą linków. Całość trochę przypomina bransoletę zegarka, ale prezentuje się zdecydowanie bardziej efektownie.

Bransoletki komponowane – biżuteria na każdą okazję

Ogromną zaletą bransoletek modułowych jest to, że dzięki możliwości wymiany zawieszek, można je dopasować do każdej okazji, jednocześnie nie ponosząc kosztu zakupu kolejnych błyskotek. Posiadając jedną bransoletkę komponowaną, możemy zawsze wyglądać dobrze i odpowiednio do okazji. Biżuteria modułowa to zakup na lata, bo po pierwsze jest bardzo trwała (szczególnie bransoletki modułowe włoskie), po drugie, dzięki możliwości odświeżania wyglądu, nigdy nie wychodzi z mody i nigdy się nie nudzi.

Bransoletki modułowe ze srebra na prezent

Bransoletka komponowana ze srebra ma uniwersalny kolor i świetnie nosi się na co dzień. Ci, którzy chcą podarować bliskiej osobie piękny, trwały, a jednocześnie użyteczny prezent, śmiało mogą postawić na bransoletkę modułową. Doskonałym wyborem są również bransoletki z wysokiej jakości stali szlachetnej. Taka bransoletka może być posrebrzana, pozłacana złotem klasycznym lub różowym, a także barwiona na kolor czarny lub granatowy. Ostatnie dwie wersje szczególnie mocno upodobali sobie mężczyźni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Najpopularniejsze

Ostatnie Komentarze