Strona głównaUncategorizedTrendy w biżuterii damskiej – bransoletki

Trendy w biżuterii damskiej – bransoletki

Wydawać by się mogło, że w kwestii biżuterii powiedziano już wszystko, tymczasem w salonach jubilerskich, wraz z każdym kolejnym sezonem, wciąć pojawiają się nowe propozycje dla miłośników błyskotek. Nowości szybko zyskują uznanie, choć dużym zainteresowaniem nadal cieszą się klasyczne wyroby biżuteryjne, proste pierścionki, tradycyjne bransoletki i cienkie łańcuszki.

Modna biżuteria damska

Skąd czerpać wiedzę na temat tego, co w branży jubilerskiej jest obecnie na topie? Wystarczy udać się do salonu jubilerskiego i poprosić o aktualny katalog produktów. Pomocny będzie też przegląd kobiecych czasopism, w których prezentowane są stylizacje dla kobiet w różnym wieku. Uzupełnieniem stylizacji są dodatki, takie jak paski, torebki czy okulary, ale również biżuteria. Styliści, którzy odpowiedzialni są za wygląd modelek w czasie sesji zdjęciowej, sięgają po produkty z aktualnych kolekcji – takie, które dostępne są w sklepach i w które czytelniczki bez problemu będą mogły się zaopatrzyć.

Oczywiście niezawodnym źródeł o trendach w biżuterii damskiej jest obecnie Internet. W sieci bez trudu odnajdziemy blogi poświęcone tematyce modowej, a nawet takie, które skupiają się wyłącznie na biżuterii i zegarkach. Bez problemu odnajdziemy też katalogi biżuterii i strony produktowe producentów i sprzedawców wyrobów biżuteryjnych.

Najmodniejsze bransoletki damskie

W sezonie wiosenno-letnim szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się bransoletki, czyli wyroby biżuteryjne, które można nosić na wiele sposobów. Odsłonięte nadgarstki, przedramiona i kostki zachęcają do noszenia bransoletek, które świetnie komponują się z opaloną skórą. Latem bransoletki nosimy w tradycyjny sposób – na nadgarstku, ale wiele kobiet umieszcza je też na szczupłych przedramionach. Dotyczy to zwłaszcza sztywnych bransoletek-obręczy, które utrzymują się pożądanej wysokości. Ponadto w sezonie wakacyjnym niejednokrotnie możemy zaobserwować, że bransoletki noszone są również na kostkach. Najczęściej są to cieniutkie łańcuszki z delikatną zawieszką. Najlepiej wyglądają w połączeniu z odkrytymi butami, czyli sandałami i klapkami.

Bransoletki na sezon wakacyjny

Do najmodniejszych bransoletek damskich na sezon wakacyjny należy zaliczyć bransoletki koralikowe i bransoletki łańcuszkowe z zawieszką, a także wspomniane już wyżej obręcze. Latem chętniej sięgamy po biżuterię kolorową, bo i stylizacje są znacznie bardziej kolorowe, aniżeli w sezonie jesienno-zimowym. Wybór bransoletki na wakacje często powiązany jest z planami urlopowymi, a barwne kamienie idealnie wpisują się w wakacyjny klimat.

Jeśli chodzi o zawieszki do noszonych latem bransoletek, największą popularnością cieszą się ozdoby w kształcie muszelek, kotwic, rybek, palm i wielu innych przedmiotów, które kojarzą się z wakacjami, żeglugą i wypoczynkiem nad wodą. Oczywiście oprócz tego wciąż na topie są różnorodne gwiazdki, kwiatki, serduszka, listki. Delikatne zawieszki w srebrnym odcieniu doskonale kontrastują z opaloną skórą, natomiast złoto dobrze wygląda noszone blisko twarzy – wzmacnia blask rozświetlonej słońcem cery.

PODOBNE ARTYKUŁY

Najpopularniejsze

Ostatnie Komentarze