Strona głównaInneWeselne atrakcje, które cieszą się największą popularnością

Weselne atrakcje, które cieszą się największą popularnością

Żadne wesele nie może obyć się bez atrakcji, które umilą gościom czas i zabawę. Ich wybór jest ogromny, a różnorodność staje się coraz większa, zwłaszcza że co jakiś czas pojawiają się kolejne propozycje wykreowane przez panujące trendy. Niemniej wśród nich można wskazać weselne atrakcje, które od wielu lat niezmiennie cieszą się największą popularnością. Chcesz je poznać? W takim razie zapraszamy cię do czytania dalej!

Weselne atrakcje – poznaj te najpopularniejsze!

  • Występy artystyczne – coraz więcej par korzysta z usług artystów, którzy występują podczas przyjęcia weselnego. Najczęściej wynajmują komików i iluzjonistów lub pary/zespoły taneczne, które robią show. Czasami zapraszają też znanego piosenkarza, by zaśpiewał kilka największych przebojów, jednak taka opcja sporo kosztuje, a nie każdego stać na taki wydatek.
  • Karaoke – to atrakcja, którą oferuje sporo firm zajmujących się oprawą muzyczną wesel. Oczywiście by ją zorganizować, potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Dlatego podczas podpisywania umowy dopytaj, czy muzycy nim dysponują, czy też musi się o niego postarać we własnym zakresie i samodzielnie przygotować całą akcję.
  • Fajerwerki – pokaz sztucznych ogni to coś dla tych, którzy chcą rozpocząć nową drogę życia w hucznym stylu. Tego typu weselne atrakcje wymagają jednak odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim trzeba zakupić fajerwerki, zgłosić chęć wykonania pokazu u odpowiednich organów, przetransportować je na miejsce i wyznaczyć osobę, która zajmie się ich bezpiecznym wystrzeleniem.
  • Lampiony szczęścia – to trend, który przyszedł do nas ze Wschodu. Lampiony wypuszczane w stronę nieba mają zapewnić szczęście. Najefektowniej wyglądają po zmroku – powoli unoszą się ku górze, aż w końcu światła zupełnie nikną w oddali. Widok jest niesamowity, a frajda z ich wypuszczania przeogromna!
  • Regionalny stół – weselne atrakcje skupiają się także wokół jedzenia. Coraz częściej na weselach pojawia się stół z tradycyjnymi wyrobami. Można na nim znaleźć m.in. ogórki kiszone, odpowiednio przyrządzony smalec, pyszne wędliny i pachnący chleb.
  • Czekoladowa fontanna – w szczególności ucieszy miłośników słodkości. W płynnej czekoladzie można zanurzać owoce, a później delektować się ich smakiem. To obowiązkowy element niemal każdego wesela lub imprezy okolicznościowej.
PODOBNE ARTYKUŁY

Najpopularniejsze

Ostatnie Komentarze